Wycinanie drzew - Warszawa

Choć Po Linie to specjaliści od usług alpinistycznych, to jednak nie ograniczamy się wyłącznie do nich. Z równą pasją, profesjonalizmem oraz zaangażowaniem zajmujemy się również wycinaniem drzew. W mieście Warszawa oferujemy także kompleksowe wsparcie w pielęgnacji ogrodów. Co to oznacza? Pomożemy z zakładaniem trawników, z organizacją, stworzeniem ogrodu kwiatowego lub warzywnego, a także z codzienną pracą w nim. Wytniemy również zbędne drzewa, które odcinają dopływ światła do budynku lub powodują zagrożenie. Zajmujemy się również koszeniem oraz napowietrzaniem trawników. Przy użyciu profesjonalnego sprzętu w kilka chwil usuniemy zbutwiałe liście czy usuniemy chwasty. Wycinanie drzew to usług, która świadczymy dla naszych klientów już od wielu lat.

Wycinanie drzew we Warszawie – profesjonalne usługi

Posiadamy specjalne nożyce ręczne oraz spalinowe, dzięki którym sprawnie, dokładnie oraz wedle życzenia podcinamy krzewy i żywopłoty i tworzymy wymarzone kształty. W razie Państwa potrzeb możemy też uformować korony drzew oraz zająć się nasadzeniami. Mamy najwyższej jakości ziemię oraz korę sosnową. Dzięki temu możemy pomóc z zasadzeniem lasu czy krzewów ozdobnych. Nie straszne nam prace na wysokości, bo mamy profesjonalny sprzęt oraz korzystamy z technik alpinistycznych. W razie potrzeby wspinamy się na linach lub używamy podnośnika koszowego.

Wycinanie drzew. Warszawa i okolice

Uwielbiamy zajmować się ogrodnictwem i kreować ogrody marzeń. Kluczem do tego jest odpowiedni plan oraz dobra pielęgnacja. Nasze usługi wycinania drzew w Warszawie oraz opieki nad ogrodem kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i do przedsiębiorców, którzy chcą zadbać o teren zielony przed firmą. Przyjmujemy zlecenia jednorazowe oraz stałe. Klienci, którzy raz skorzystali z naszych usług, stale do nas wracają. Wiedzą bowiem, że mogą nam zaufać i, że wykonamy naszą pracę na najwyższym poziomie, z najwyższą starannością.

Kim jesteśmy? Ekipą przyjaciół, która postanowiła przekuć swoje pasje w biznes i zacząć pomagać firmom oraz osobom prywatnym, wykorzystując swoje umiejętności. Swoje kompetencje zdobywaliśmy przez lata ciężkiej pracy oraz edukacji, a technik alpinistycznych uczyliśmy się na najwyższych szczytach świata. Dlatego dziś bez trudu zajmujemy się nie tylko wycinaniem drzew, ale tez formowaniem koron drzew czy docinaniem bardzo wysokich krzewów. Jeśli chcą Państwo skorzystać z naszych usług, zapraszamy do kontaktu telefonicznego.